banner250

banner246

Türk milletinin vicdanı TDV, işgalci İsrail'in vurduğu Filistin'de yaraları sarıyor

Mazlum ve mağdurların umudu, Türk milletinin vicdanı Türkiye Diyanet Vakfı, terör devleti işgalci İsrail'in çoluk çocuk demeden yaptığı katliamlarda mağdur olan Müslüman Filistin halkının imdadına koşuyor.

Dini Haberler 14.05.2021, 20:23
Türk milletinin vicdanı TDV, işgalci İsrail'in vurduğu Filistin'de yaraları sarıyor

Yeryüzünde mazlum ve mağdurların umudu, Türk milletinin vicdanı Türkiye Diyanet Vakfı, terör devleti işgalci İsrail'in çoluk çocuk demeden yaptığı katliamlarda mağdur olan Müslüman Filistin halkının imdadına koşuyor.

Kadir gecesinden bu yana Filistinli Müslümanlara yönelik saldırılarını artıran terör devleti işgalci İsrail ve fanatik militan Yahudiler Mescid-i Aksa baskının ardından kendine tepki gösteren vatandaşları katlediyor.

Saldırılarına son vermesi için Hamas tarafından kendisine süre tanınan işgalciler, Mescid-i Aksa'ya yönelik tecavüzlerine devam etti. Sürenin dolmasıyla birlikte roketlerle karşılık veren Hamas, saldırılarını durdurması için terör devleti İsrail'e tekrar çağrıda bulundu.

Hamas'ın çağrılarına karadan, denizden ve havadan saldrılarla cevap veren terör devleti işgalci İsrail kadın, bebek, çocuk demeden önüne geleni katlediyor.

Bölgede sürekli yardım faaliyeti yürüten Türk milletinin vicdanı Türkiye Diyanet Vakfı, saldırıların ardından mağdur olan Filistin halkının yaralarını sarıyor.

VİDEO HABER

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?