banner103

Kutsal topraklarda şehitler ve Mehmetçik için dua edildi

Diyanet İşleri Başkanlığı Umre Organizasyonu kapsamında kutsal topraklarda bulunan kadın irşat görevlileri, şehitler ve Mehmetçik için dua ve hatim programı düzenledi.

Dini Haberler 03.03.2020, 16:50
Kutsal topraklarda şehitler ve Mehmetçik için dua edildi
© Diyanet Haber
banner197

Diyanet İşleri Başkanlığı 2020 Yılı Umre Organizasyonu kapsamında umre vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklarda bulunan Türk vatandaşlara yönelik irşat programları düzenleniyor.

Bu kapsamda Mekke-i Mükerreme’de bulunan kafilelerde irşat görevi yürüten kadın irşat ekibi, bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

Umre Organizasyonu Mekke Ekip Başkanlığınca düzenlenen toplantıda, kadın irşat görevlilerine fetva ve irşat hizmetlerinin etkin ve verimli yürütülmesine ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Bilgilendirme toplantısına Umre Hizmetleri Daire Başkanı Yaşar Çapçı, Umre Organizasyonu Mekke Ekip Başkanı Tuncay Altınışık, Umre Planlama Sorumlusu Ahmet Daştanbek, Kadın İrşat Sorumlusu Fatma Tunç Yılmaz ve kadın irşat görevlileri katıldı.

Kadın irşat görevlilerinin sorunlarını dile getirdiği toplantı sonrasında, şehitler ve Mehmetçik için hatim okundu, dua edildi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)