banner331

banner319

Diyanet Yayınları web sayfası hizmete açıldı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, "sesli, yazılı ve görüntülü olarak yüzlerce içeriğe ulaşabileceğiniz http://diyanetyayinlari.gov.tr web sitemizi istifadelerinize sunuyoruz." dedi.

Bilim, Teknoloji 30.04.2021, 17:51
Diyanet Yayınları web sayfası hizmete açıldı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, içerisinde Kur’an-ı Kerim hatim ve meal setleri, yüzlerce kitap ve makale ile sesli ve görüntülü içeriklerin bulunduğu ‘diyanetyayinlari.gov.tr’ internet sitesinin yayına başladığını duyurdu.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, sitenin yayına başladığını sosyal medya hesaplarından, “Salgın sebebiyle evlerimize kapandığımız bu mübarek Ramazan günlerini daha değerli kılmak adına sesli, yazılı ve görüntülü olarak yüzlerce içeriğe ulaşabileceğiniz diyanetyayinlari.gov.tr web sitemizi istifadelerinize sunuyoruz.” ifadeleriyle duyurdu. 

Dini Yayınlar Genel Müdürlüğünce hazırlanan siteden, Kur’an-ı Kerim hatim ve meal setlerine, 64 tanesi seslendirilmiş farklı içerik ve formatlarda 300’ü aşkın erişilebilir e-kitaba, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından seçilmiş 138 makaleye ve farklı temalarda Diyanet TV’den seçilmiş 1000’den fazla kısa video içeriğine ulaşılabilecek.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)