Yozgat İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünce Diyanet İşleri Başkanlığı'nın toplumun her kesimine hitap etmek ve kuşaklar arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla başlatmış olduğu "Ulu Çınarlar" projesi kapsamındaki ziyaretleri devam ediyor.

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden üniversite öğrencileri ile birlikte emekli İl Müftülerinden Recep Uzun'u evinde ziyaret etti.

Ziyarette, gençlerin hayatlarına yön veren nasihat ve tecrübe paylaşımları yapılırken İl Müftüsü Gülden tarafından da emekli din görevlisi olan Recep Uzun'a plaket takdim edildi.

Proje hakkında açıklama yapan Müftü Gülden, "Başkalığımızın bu projesi genç nesiller ile ulu çınarlar arasında anlamlı bir köprü olmuştur. Proje kapsamında büyüklerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz. Büyüklerimizi ve gençlerimizi bir araya getirerek kuşaklar arası kaynaşmayı ve kültür alışverişinde bulunmalarını sağlayacağız. Bu proje kuşaklar arası kaynaşmayı sağlamak için güzel bir fırsattır. Proje kapsamında yapılan ziyaret ve faaliyetlerimiz devam edecek." İfadelerini kullandı.