"Türkiye Tanıtım ve Elçilik Beratı"nı DİTİB Genel Başkanı Dr. Muharrem Kuzey’e takdim eden TUTAP Almanya Başkanı Gazeteci - Yazar İlhan Kılıç, “Almanya’da Türk ve Müslüman toplumuna yapmış olduğunuz faydalı projeler ile Türkiye’nin tanıtılmasına büyük katkı sunmanızdan dolayı  (TUTAP) Türkiye Tanıtım ve Elçilik Beraatı vermekten mutluluk duyuyoruz." dedi.

Tutap 2

TUTAP’a ve özellikle İlhan Kılıç’a, bu değerli berat için teşekkür eden DİTİB Genel Başkanı Dr. Muharrem Kuzey’de, “Almanya’da yaşayan Müslüman toplumuna yönelik projelerimizin Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlaması ve kültürel bağlarımızı güçlendirmesi adına büyük bir adım olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kaydetti.

Bu beraat, gelecekte yapacak projeler için ilham verecek ve motivasyonlarını artıracağını dile getiren Kuzey, "Birlikte çalışarak, kültürümüzü ve değerlerimizi daha geniş kitlelere tanıtmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Tutap 1

Hoş ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette TUTAP Almanya Başkanı Gazeteci - Yazar İlhan Kılıç, "Zamanın Birindi" isimli ikinci kitabını DİTİB Genel Başkanı Dr. Muharrem Kuzey’e hediye ederek, teşekkür etti.