banner203

banner250

Kardeşliği Paylaşıyoruz! Sen de PAYLAŞ!

Günümüzde bilgiyi, iyiliği ve kardeşliği paylaştığımız alanların başında artık medya ve sosyal medya geliyor. Sizler de kardeşliğin, iyiliğin yayılması için bu haberi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

TDV 18.07.2018, 13:17
Kardeşliği Paylaşıyoruz! Sen de PAYLAŞ!

Güzel olan, iyi olan bir faaliyetin, çalışmanın herkes tarafından duyulması için günümüzde kitle iletişim araçları, medya ve sosyal medyanın önemi artık bir gerçek. Sizler de bu haberi çevrenizle paylaşarak iyilik, kardeşlik ve güzelliğin yayılmasına omuz verebilirsiniz.

Türkiye Diyanet Vakfı her yıl Kurban bayramında dünyanın yüzlerce farklı noktasında yaşayan müslümanlara kardeşliği, iyiliği ve güzelliği taşıyor.

Türkiye Diyanet Vakfı, Vekaletle Kurban organizasyonunda yine bu Kurban Bayramında yurt içi ve yurt dışında sizlerin vereceği hisselerle binlerce mazlumların sofrasına aş koyacak. 

İkinci Kurban Kesme Fırsatı

Yurt içi 850, yurt dışı 625 tl olan bir hisse bedeli imkanı olanlar için ikinci bir kurban kesme fırsatı sunuyor.

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından belirlenen bedeler, yurtiçinde kendi imkanlarıyla kurbanlarını kesenler için ayrıca ikinci bir kurban kesme imkanını sunuyor. Normal kurban hissesinin yurt içinde dörtte biri, yurt dışı için üçte birine denk gelen bedeller ikinci bir kurban kesmek isteyenler için hayır kapısına dönüşüyor.

Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla Vekaletle Kurban Hissesi bağışlamak için TIKLAYINIZ

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?