Van İl Müftülüğü koordinesinde Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Van Şubesi Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tarafından "İçimizi Isıtan İyilik" etkinliği gerçekleştirildi.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Dursun Odabaşı Tıp Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinliğe katılan Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Huriye Martı, hasta ve hasta yakınlarına Van'ın yöresel çorbası olan ayran aşı ikram etti.

Etkinliğe dair konuşan Prof. Dr. Martı, "Bu gibi güzel, anlamlı ve sıcak projelere şahitlik etmek fazlasıyla bizleri memnun etmektedir. Emeği geçen Van İl Müftülüğü, TDV Van Şubesi, Büyükşehir Belediyesi, Kızılay Şubesi, rektör ve dekan beylere teşekkür eder, bu gibi hayırlı hizmetlerin devamını dilerim." dedi.

Etkinlikte, Van İl Müftüsü Dr. Mehmet Sırrı Şık, YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Candan, Büyükşehir Belediyesi Kadın, Aile Hizmetleri Daire Başkanı Selma Biçek ve Van Abdulhakim Arvasi Dini İhtisas Merkezi Müdürü Mehmet Fudayl Erkoç da hazır bulundu.