banner203

banner103

Minik Rabia için destek çağrısı

Nevşehir Acıgöl İlçe Vaizi Mevlüt Eraslan’ın 11 yaşındaki kızı Rabia Eraslan, hayata tutunmak için kök hücre nakli bekliyor.

Nevşehir Müftülüğü 23.07.2020, 16:32
Minik Rabia için destek çağrısı
© Diyanet Haber

Nevşehir Acıgöl İlçe Vaizi Mevlüt Eraslan’ın 11 yaşındaki kızı Rabia Eraslan, hayata tutunmak ve sağlığına kavuşmak için kök hücre nakli bekliyor.

İki buçuk ay önce 'aplastik anemi' tanısı konulan Rabia, Kayseri Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Hematoloji bölümünde tedavi görüyor.

Minik Rabia’nın ailesi, çocuklarının hayata tutunması ve sağlığına kavuşması için kök hücre nakli bekliyor.

Minik Rabia’nın yeniden hayata tutunabilmesi için kök hücre nakli olması gerektiğini belirten baba Mevlüt Eraslan, “Kızıma iki buçuk ay önce 'aplastik anemi' tanısı kondu. Hastalığın başlangıcından bu yana ilaç tedavisi görüyordu. Doktorlar, kızımın hastalığından kurtulması için kök hücre nakli olması gerektiğini söylediler. Duyarlı vatandaşlarımızın kök hücre bağışında bulunmasını istiyoruz." diyerek kök hücre bağışı yapmak isteyen vatandaşlara çağrıda bulundu.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (9)
Hilal 1 hafta önce
İşAllah iyleşir bir an önce
İmam 1 hafta önce
Antalya Medical Park hastanesine gelmelerini şiddetle tavsiye ederim eğer uyumlu ilik bulunmazsa anne babadan nakil yapılıyor...Allah şifa versin
DOĞRULAR 2 hafta önce
KAN GRUBU BELİRTİLSE İŞLEM BİRAZ HIZLANIR KANAATİNDEYİM
RABBİM ACİL ŞİFA İHSAN EYLESİN.
Gerçekler 1 hafta önce
Kök hücre nin kan grubuyla alakası yok...
Çok geçmiş olsun güzel yavrumuza Rabbim şifa b 2 hafta önce
mu
Şenol sivasi 2 hafta önce
Rabbim yar ve yardımcısı olsun.benim ki uysa seve seve verirdim.
Temizkuzey 2 hafta önce
Çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin inşallah. Kök hücre uyumluluk tespiti için ne yapmamız gerekiyor? Lütfen bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.
Azizim 2 hafta önce
Rabbim cc yar ve yardımcın olsun güzel papatyam tez zamanda sağlığına kavuşursun inşAllah Büyüklerin duası üzerine olsun i.Dualarımız seninle
Ahmet Sönmez 2 hafta önce
Rabbim şıfasını versin inşAllah yavrumuza.Geçmiş olsun değerli hocam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın