Anamur İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörü ve Manevi Danışmanlar İbrahim Sağır, Hilal Öztürk öncülüğünde, Anamur KYK Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu öğrencileri piknikte bir araya geldi.

Anamur Recep Tayyip Erdoğan Parkında gerçekleştirilen etkinliğe, İlçe Müftü Vekili Süleyman Aydın Kafes, KYK Eğitim Sorumlusu Ayşe Oktan, İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Manevi Danışmanı İbrahim Sağır ve Hilal Öztürk, ÖNDER Anamur Temsilcisi Abdullah Uysal, Müftülük personeli, Anamur KYK yurdunda kalan 60 öğrenci katıldı.

Etkinlikte öğrencilerle buluşan İlçe Müftü Vekili Süleyman Aydın Kafes, "Bizim yarınımız olan siz gençlerle böyle güzel bir doğada güzel bir etkinlikte bir araya gelmekten memnuniyet duyduğumu ifade etmek isterim. Bu tür organizasyonları öğrencilerle bir araya gelme, tanışma, kaynaşma ve sohbet etme imkanı sağlaması açısından çok önemli buluyorum. Diğer illerden ilçemize gelerek eğitim alan tüm öğrencilerimiz bizlere emanet misafirlerdir. Bu etkinliğe katılımınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum." dedi.

Anamur Müftülük Gençlik Etkinlik 22

Ayrıca Anamur İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen sosyal etkinlikler kapsamında, Anamur Şehit Yüksel Alçın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine, Bozyazı sahili piknik alanlında mangal keyfi yaparak güzel bir atmosfer oluşturuldu.

Programından duydukları memnuniyeti ifade eden öğrenciler, Anamur Müftülüğüne teşekkür etti.