banner268

banner250

Erbaş: Ülkemizin en ücra köşesine kadar milletimizin hizmetindeyiz

banner265

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, koronavirüsle mücadele kapsamında oluşturulan "Vefa Sosyal Destek Grubu" çalışmalarında yer alan din görevlilerine teşekkür etti.

Koronavirüs 26.03.2020, 14:29
Erbaş: Ülkemizin en ücra köşesine kadar milletimizin hizmetindeyiz
© DiyanetHaber

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, sosyal medya hesaplarında yer alan paylaşımında, yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığınca oluşturulan "65 Yaş Üstü Vefa Sosyal Destek Grubu" çalışmalarında yer alan din görevlilerine teşekkür etti.

Başkan Erbaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

- Birliğimiz ve dayanışmamız, en büyük zenginliğimizdir

“Zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde, Vefa Koordinasyon Grupları bünyesinde yaşlılarımız ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, onları arayarak hatırlarını soran, vatandaşlarımıza manevi anlamda rehberlik ederek onların moral ve motivasyonlarını yükseltmeye gayret eden, minarelerimizden salgının bir an önce son bulması ve hastalarımızın şifaya kavuşmaları niyazını dillendiren camiamızın kıymetli mensuplarını özverili, gayretli çalışmaları için tebrik ediyorum. Diyanet Teşkilatı olarak, ülkemizin en ücra köşesine kadar milletimizin her zaman hizmetindeyiz. Birliğimiz ve dayanışmamız, en büyük zenginliğimizdir.”

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (1)
KAMİLE sevgi 2 yıl önce
Ben biliyorum Kuran bilgimi artırmak istiyorum