Hacılar İlçe Müftülüğü Kutsiye Şaşoğlu 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu’nda dönem sonu coşkusu yaşandı. Yıl boyunca kurslarda eğitim gören minikler, yıl sonu etkinliğinde bir araya geldi.

Hacılar Belediyesi Şehit Polis Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen program miniklerin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

I M G 2590

Programda konuşan İl Müftü Vekili Cabir Çelik, "Geleceğimizi imar edecek çocuklarımızın, maddi ve manevi bakımdan yetişmeleri için çaba sarf eden bütün Kur’an kursu öğreticilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Her zaman kurslarımıza destek veren Hacılar Kaymakamı Burak Dertlioğlu ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’a teşekkür ediyorum. Ayrıca yine bu programın hazırlanmasında emeği geçen bütün herkese teşekkür ediyorum." dedi.

I M G 2600

Daha sonra söz alan Hacılar Kaymakamı Burak Dertlioğlu ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan da programın hazırlanmasında emeği geçen başta Hacılar ilçe Müftülüğü olmak üzere Şaşoğlu Kur’an kursu öğreticilerine ve öğrencilerine teşekkür etti.

Protokol konuşmaları sonrası Kutsiye Şaşoğlu Kur’an Kursu 4-6 yaş grubu minik öğrencileri, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı içerisinde öğrendikleri hünerlerini sergiledi.

I M G 2592

Programa İl Müftü Vekili Cabir Çelik, Hacılar Kaymakamı Burak Dertlioğlu, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, İl Müftü Yardımcısı Aysel Hacıömeroğlu, TDV Kayseri Şubesi Gönüllüleri, din görevlileri, Kur’an kursu öğreticileri, öğrenciler ve aileleri katıldı.