Umre Haberleri

umre haberleri ve güncel umre gelişmeleri, umre ile ilgili tüm video, umre fotoğrafları ve umre haberleri Diyanet Haber sitemizde


Kahramanmaraş Müftülüğü

Kahramanmaraş'ta, şevval umresi için kutsal topraklara gidecek olan vatandaşlar dualarla uğurlandı.

DUYURULAR

Diyanet İşleri Başkanlığınca lise ve üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen umre ödüllü bilgi yarışmasının sonuçları açıklandı.

Kayseri Müftülüğü

Kayseri Melikgazi İlçesine bağlı Cennet Mahallesi’nde ikamet eden Roman vatandaşlar umreye uğurlandı.

DÜNYA

Sidney İdari ve Sosyal İşler Ataşeliği tarafından düzenlenen Ramazan ayı umre turuna katılan umrecilerin kutlu yolculuğu başladı.

Isparta Müftülüğü

Isparta Müftülüğü, umre yapmak üzere kutsal topraklara gidecek vatandaşlara yönelik "Umre Eğitim Semineri" düzenledi.

Tekirdağ Müftülüğü

Tekirdağ İl Müftülüğü tarafından kutsal topraklara gidecek olan umreciler için "Umre Hazırlık Kursu Eğitim Seminerleri" düzenleniyor.

Kayseri Müftülüğü

Kayseri İl Müftülüğü tarafından Ramazan ve Şevval umresi için kutsal topraklara gidecek olan vatandaşları bilgilendirmek amacıyla "Umre Hazırlık Kursu Eğitim...

Adana Müftülüğü

Adana'da ikamet eden hayırsever vatandaşımız Müslüm ATAŞ, umreye gitmek için biriktirdiği parayı Gazzeli mazlumlar için bağışladı.

Giresun Müftülüğü

Kutsal topraklarda umre ibadetini tamamlayarak yurda dönen umreciler, yakınları tarafından karşılandı.

DİYANET HABER

Diyanet İşleri Başkanlığınca gerçekleştirilecek lise ve üniversite öğrencilerine yönelik bilgi yarışmasına katılacak adaylar için hatırlatmada bulunuldu.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Diyanet İşleri Başkanlığınca lise ve üniversite öğrencilerine yönelik umre ödüllü bilgi yarışması yurt genelinde yoğun katılımla gerçekleştirildi.

DİYANET HABER

Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi, Diyanet İşleri Başkanlığı ve İbn Haldun Üniversitesi iş birliğinde "Hac ve Umre Fonu Çalıştayı" gerçekleştirildi.