Muş Haberleri

Muş haberleri ve güncel Muş gelişmeleri, Muş ile ilgili tüm video, Muş fotoğrafları ve Muş haberleri Diyanet Haber sitemizde


Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Muş ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Muş Müftülüğü

Muş İl Müftülüğü tarafından Muş Alparslan Üniversitesi bünyesinde oluşturulan "Geçerken Edebiyat Topluluğu" öğrencileri, "Şairlerin Gazzesi" adlı şiir dinletisi etkinliği düzenledi.

Muş Müftülüğü

Muş Nadaslık Köyünde yaptırılan Hacı Kasım- Hayriye Kanşiray Camii düzenlenen törenle açıldı.

TDV

Muş Valisi Avni Çakır, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.

GÜNDEM

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki illerden sürüleriyle Muş'a gelen göçerler, yavruların sütten kesilmesiyle küçükbaş hayvanlardan süt sağımına başladı.

Muş İl Müftülüğünce düzenlenen "Savaş, Göç ve Aile" konulu konferansta konuşan Doç. Dr. Cahit Karaalp, Gazze halkının yaşadığı sıkıntıların göz...

GÜNDEM

Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, katil İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etmek ve ABD'deki üniversitelerde yapılan eylemlere destek olmak amacıyla "Gazze...

Muş Müftülüğü

Muş Malazgirt İlçe Müftülüğü, Ramazan Ay'ında düzenli olarak cami ve Kur'an kurslarına gelen öğrencilere kura ile bisiklet hediye edildi.

Muş Müftülüğü

Muş İl Müftülüğü tarafından Hacı adaylarına yönelik "Hac Semineri" düzenlendi.

Muş Müftülüğü

Muş İl Müftülüğüne bağlı Ayşe Memiş 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencileri  "Tekne Orucu" etkinliğiyle Ramazan sevincini yaşadı.

Muş Müftülüğü

Muş Hacı Şeref Camii’nde hafızlar tarafından tamamı ezbere okunan mukabele geleneği devam ediyor.

Ramazan

Muş Valisi Avni Çakır, Ayşe Memiş Yatılı Kız Kur’an Kursu öğrencileriyle iftarda bir araya geldi.