Kurbanını Paylaş Haberleri

Kurbanını Paylaş haberleri ve güncel Kurbanını Paylaş gelişmeleri, Kurbanını Paylaş ile ilgili tüm video, Kurbanını Paylaş fotoğrafları ve Kurbanını Paylaş haberleri Diyanet Haber sitemizde


DİTİB

DİTİB Genel Başkanı Dr. Muharrem Kuzey, "Kurban Bayramı vesilesiyle hayırseverlerimizin iyilik, şefkat ve merhamet elini mazlum ve mağdur coğrafyalarda yaşayan...

DİTİB

Türkiye’nin Hamburg Başkonsolosu Emine Derya Kara, 2024 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na destek olmak amacıyla kurban bağışında bulundu.

DİTİB

Türkiye Diyanet Vakfı 2023 Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu kapsamında gönüllüler Almanya’dan yola çıktı.

DİTİB

T.C. Hannover Başkonsolosu Gül Özge Kaya, kurban vekaletini DİTİB’e vererek 2023 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na destek oldu.

DİTİB

DİTİB ve TDV iş birliğiyle 2023 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na gençlerin emanet ettiği kurbanlar, ihtiyaç sahiplerine görevli ve gönüllüler nezaretinde...

DİTİB

Türkiye'nin Essen Başkonsolosu Taylan Özgür Aydın ile Hamburg Başkonsolosu Emine Derya Kara, kurban vekaletini TDVy’e verdi.

Giresun Müftülüğü

Espiye Kaymakamı Taner Tengir ve Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.

Rize Müftülüğü

Rize Valisi Kemal Çeber, kurban vekaletini TDV Rize Şubesi’ne vererek 2023 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na destek oldu.

Ardahan Müftülüğü

Ardahan İl Müftü Vekili Dr. Mustafa Demir, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.

Türkiye Diyanet Vakfı Edirne Şubesi'nde 2023 Yılının ilk vekaleten kurban bağışı kabul edildi.