Kırıkkale Haberleri

Kırıkkale haberleri ve güncel Kırıkkale gelişmeleri, Kırıkkale ile ilgili tüm video, Kırıkkale fotoğrafları ve Kırıkkale haberleri Diyanet Haber sitemizde


Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Kırıkkale ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Kırıkkale Müftülüğünce yaz Kur’an kurslarında görev alacak personele yönelik hizmet içi eğitim seminerleri gerçekleştirildi.

GÜNDEM

Minibüs ile otomobil, Kırıkkale-Kırşehir kara yolu Yenimahalle Mezarlık Kavşağı'nda çarpıştı.

Kırıkkale İl Müftüsü Mustafa Topal, sosyal medyanın çocukların zihin dünyasını tahriş ettiğini söyledi.

Kırıkkale İl Müftülüğü tarafından (ÇEDES) Projesi" kapsamında  "Yıl Sonu Kültür Şenliği" programı düzenlendi.

Kırıkkale İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Kırıkkale Şubesi Kadın Kolları organizesinde gençlik faaliyetlerinde kullanılmak üzere ve Kur'an kursları yararına...

Kırıkkale İl Müftülüğü, "Türkiye Diyanet Vakfı 2024 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Toplantısı" düzenledi.

Kırıkkale İl Müftülüğü ile TDV Kırıkkale Şubesi Kadın Kolları tarafından "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" münasebetiyle engelli vatandaşlar evlerinde ziyaret edildi.

Kırıkkale İl Müftüsü Mustafa Topal, " Hafızlık bir insanın sahip olabileceği en kıymetli derecelerdendir." dedi.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın organizasyonuyla Kırıkkale’den kutsal topraklara gidecek hacı adayları, dualarla uğurlandı.

Son yayımlanan "İl Müftüleri Kararnamesi" ile Kırıkkale İl Müftüsü olarak atanan Mustafa Topal görevine başladı.

Anadolu imam hatip liseleri ile imam hatip ortaokulları arasında düzenlenen "Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması 1. Bölge Finali" Kırıkkale'de yapıldı.