İhtiyaç sahibi Haberleri

İhtiyaç sahibi haberleri ve güncel İhtiyaç sahibi gelişmeleri, İhtiyaç sahibi ile ilgili tüm video, İhtiyaç sahibi fotoğrafları ve İhtiyaç sahibi haberleri Diyanet Haber sitemizde


TDV

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Kurban Bayramı'nda Afganistan'daki ihtiyaç sahibi ailelere 13 bin 300 hisse kurban eti dağıtacak.

YAŞAM

Kilis'te meslek lisesi öğrencileri, ihtiyaç sahibi ailelerin evlerinin bakım ve onarımını yapıyor, eskiyen tesisatlarını yeniliyor.

DİYANET HABER

Adıyaman İl Müftülüğü Yetim Koordinatörlüğü bünyesinde görevli Abdullah Sağlam, hayırseverlerin bağışlarını sahur vaktinde yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor

Isparta Müftülüğü

Isparta Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Isparta Şubesince Ramazan Ayında ihtiyaç sahiplerine kumanya dağıtıldı.

Isparta Müftülüğü

Isparta Müftülüğü, Bilal-i Habeşi Camii Gençlik Merkezinde gençlere ve ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği ikramında bulundu.

YAŞAM

Osmanlı döneminden gelen, ihtiyaç sahiplerinin borçlarının ödendiği "zimem defteri" geleneği, Kars'ta Valilik öncülüğünde yaşatılıyor.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), ramazan ayı öncesinde Kosova’da ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaptı.

Adana İl Müftülüğü tarafından eğitim öğretim dönemi öncesinde ihtiyaç sahibi öğrencilerin okul ihtiyaçları giderildi.

Balıkesir Müftülüğü

Balıkesir İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Balıkesir Şubesi tarafından ihtiyaç sahipleri yararına kermes düzenlendi.

Bitlis Müftülüğü

Bitlis İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bitlis Şubesi, Ramazan bayramında yetim ve ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi.

Bolu Müftülüğü

Bolu İl Müftülüğüne bağlı Hasan-İbrahim Arabacıoğlu 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, Ramazan kolisi hazırlayarak paylaşmayı öğrendi.

Isparta Müftülüğü

Isparta İl Müftülüğü tarafından kurulan "İyilik Sofrası"nda ihtiyaç sahibi aileler bir araya geldi.