Hacı adayları Haberleri

hacı adayları haberleri ve güncel hacı adayları gelişmeleri, hacı adayları ile ilgili tüm video, hacı adayları fotoğrafları ve hacı adayları haberleri Diyanet Haber sitemizde


Edirne'de hacı adayları unutulmaya yüz tutmuş uğurlama geleneği ile kutsal topraklara uğurlandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı organizesinde hac ibadetini yerine getirmek üzere Giresun ve Ordu'dan kutsal topraklara gidecek olan hacı adayları düzenlenen programla...

Mersin’den Adana 7. Kafile ile hacca gidecek vatandaşlar için İl Müftülüğü organizesinde uğurlama programı düzenlendi.

Kıbrıs

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)'den kutsal topraklara gidecek hacı adaylarına yönelik "Hac Eğitim ve Bilgilendirme Semineri" düzenlendi.

TEŞKİLAT HABERLERİ

İstanbul Pendik İlçe Müftülüğü tarafından 2024 yılında kutsal topraklara gidecek hacı adaylarına yönelik “Hac Hazırlık Kursları” düzenlendi.

ALİ ERBAŞ

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Büyük düşünen insanların devleti ilelebet payidar olur” dedi.

ALİ ERBAŞ

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Başkanlık tarafından Mekke'de açılan kreşte minik hacı adaylarıyla bir araya geldi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi Bircan, 2024 yılı hac ön kayıtlarına dair adaylara önemli hatırlatmalarda...

DİYANET HAC-UMRE

Hac ibadeti için kutsal topraklara gelen hacı adayları, Kabe ziyareti ve ibadetlerine devam ederken, bir yandan da Mekke'de bulunan kutsal...

DİYANET HAC-UMRE

Hac farizasını yerine getirmek üzere dünyanın dört bir yanındaki yüz binlerce Müslüman'ın kutsal topraklara gelişi devam ediyor.

DİYANET HAC-UMRE

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerden etkilenen Hatay'da, kutsal topraklara gidecek ilk hacı kafilesi dualarla uğurlandı.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerden etkilenen Kilis'te, Diyanet İşleri Başkanlığının organizasyonuyla kutsal topraklara gidecek hacı kafilesi dualarla uğurlandı.