Diyanet haber Haberleri

diyanet haber haberleri ve güncel diyanet haber gelişmeleri, diyanet haber ile ilgili tüm video, diyanet haber fotoğrafları ve diyanet haber haberleri Diyanet Haber sitemizde


DİYANET HAC-UMRE

Diyanet İşleri Başkanlığı 2024 Yılı Hac Organizasyonu’nda görevli personel unutulmaz anları Diyanet Haber'e anlattı.

#KEŞFET

Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Dijital Yayınlar Daire Başkanlığınca "Adım Adım Hac" rehberi hazırlanarak hacı adaylarının istifadesine sunuldu.

Diyanet İşleri Başkanlığın resmi internet haber sitesi Diyanet Haber, 2024 yılı hac heyecanına tanıklık edecek.

Diyanet İşleri Başkanlığının resmi internet haber sitesi Diyanet Haber, "İyiliğin Habercisi" sloganıyla yayın hayatına devam ediyor.

"Asrın felaketi" olarak nitelendirilen 6 Şubat depremlerine şahit olan din görevlileri yaşadıklarını anlattı.

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Huriye Martı'nın kaleminden yazı dizisi Diyanet Haber'de okuyucularıyla buluşuyor.

#KEŞFET

Diyanet Dijital ve Diyanet Haber sosyal medya hesapları nelerdir? Sosoyal medyada diyanet ve Diyanet Dijital hesaplarının bağlantıları ve profilleri.

DİYANET HABER

Diyanet Haber'den son dakika duyuru ve gelişmelerden anında haberdar olmak için sosyal medya kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Diyanet Bilgi

10 il de yıkıma neden olan şiddetli depremin ardından yaraları sarma çalışması devam ederken Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek...