Akşehir Haberleri

akşehir haberleri ve güncel akşehir gelişmeleri, akşehir ile ilgili tüm video, akşehir fotoğrafları ve akşehir haberleri Diyanet Haber sitemizde


Konya Müftülüğü

Konya Akşehir İlçe  Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrenciler için "Yıl Sonu Çocuk Şenliği" düzenlendi.

Konya Müftülüğü

Konya Akşehir İlçe Müftülüğü tarafından kutsal topraklara gidecek hacı adayına yönelik "Hac Eğitim Semineri" düzenlendi.

Konya Müftülüğü

Konya Akşehir İlçe Müftülüğü organizesindeki "Gençliğe Değer Futbol Turnuvası"nda şampiyon belli oldu.

Konya Müftülüğü

Konya Akşehir İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Akşehir Şubesince 900 aileye Ramazan yardımı ulaştırıldı.

Konya Müftülüğü

Konya Akşehir'de çocukları Ramazan iklimine alıştıran "tekne orucu" geleneği sürüyor.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Konya Akşehir İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Akşehir Şubesince ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulunuldu.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Konya Akşehir İlçe Müftülüğü tarafından "Ailece Sabah Namazında Buluşuyoruz" temalı program gerçekleştirildi.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Konya'da Akşehir İlçe Müftülüğü Hafızlık İcazet Merasimi'nde konuşan Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Hafız Dr. Osman...

TEŞKİLAT HABERLERİ

Konya Akşehir İlçe Müftülüğü koordinesinde yapımı tamamlanan Nasreddin Hoca 4-6 Yaş Kur’an Kursu ve Veysel İpekten Camii dualarla açıldı.

Namaz Vakitleri

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Konya ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Namaz Vakitleri

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Konya ve ilçelerinde ramazan bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?