banner203

banner250

Diyanet Haber şimdi Bip ve Telegram’da

Diyanet İşleri Başkanlığı merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatına dair haberler başta olmak üzere gönül coğrafyamızda yaşanan gelişmeleri takipçileriyle paylaşan Diyanet Haber, şimdi Bip ve Telegram'da.

Diyanet Haber 01.02.2021, 19:53
Diyanet Haber şimdi Bip ve Telegram’da

Diyanet İşleri Başkanlığı merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatı haberleri başta olmak üzere gönül coğrafyamızda yaşanan gelişmeleri; güvenilir, tarafsız, hızlı ve ilkeli habercilik anlayışı ile takipçilerine aktaran Diyanet Haber'i, Bip ve Telegram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Diyanet Haber; Diyanet İşleri Başkanlığı merkez, yurt içi ve yurt dışı teşkilatına dair gelişmeleri takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor

Diyanet İşleri Başkanlığı merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatına dair gelişmelerden takipçilerini anında haberdar eden Diyanet Haber, güvenilir habercilik anlayışı ve zengin içeriği ile sosyal medyada da ilgiyle takip ediliyor.

Dijital çağın sunuduğu bütün imkânları en iyi şekilde kullanan ve habercilik alanına kendine has üslubu ile yeni bir haber dili sunan Diyanet Haber, Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan sınav ve duyurular başta olmak üzere merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatına dair gelişmeleri, İslam dünyasından öne çıkan başlıkları anında takipçilerine aktarıyor.

Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrasında artık günlük yaşamın bir parçası haline gelen dijital dünyada ve sosyal medya platformlarında Diyanet Haber'e olan ilgi her geçen gün artıyor.

Diyanet Haber şimdi Bip ve Telegram’da

Sizler de Diyanet Haber'i Bip ve Telegram'dan takip edebilirsiniz.

Diyanet Haber Bip için TIKLAYINIZ>>>

Diyanet Haber Telegram için TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (15)
Ayşenur Gündüz 8 ay önce
Hayırlı olsun
LOKMAN DERDİYOK 8 ay önce
Hayırlı olsun
Turan Balci 8 ay önce
Hayırlı olsun yüce ALLAH hayırlara vesile kılsın Diyanet camiasınin da dijital ortamda bulunması doğal bir girişim inşa ALLAH vatana millete hayırlı olur. Emeği geçenlerden ALLAH razı olsun.
Nuri Özkan 8 ay önce
Allah hayırlara vesile eylesin inşAllah
HAYIRLI OLSUN İÑŞÂALLÂH. DÛÂLARIMLA 8 ay önce
HAYIRLI OLSUN İÑŞÂALLÂH.
DÛÂLARIMLA
Zeynep Yılmaz 8 ay önce
HAYIRLI OLSUN
Zafer Altuntaş 8 ay önce
Hayırlı olsun
Abdullah GÖL 8 ay önce
Hayırlı olsun hayırlı hizmetlerde bulunma temennisiyle
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?