Denizli İl Müftülüğü tarafından ilçe müftülüleri ve zekat koordinatörlerinin katılımıyla "Zekat Değerlendirme Toplantısı" gerçekleştirildi.

Şehit Mehmet Ali Doğan Kur'an Kursu'nda Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantı, Denizli İl Müftüsü Abdullah Pamuklu'nun selamlama konuşmasıyla devam etti.

Denizli Zekat Toplantısı 22

Sonrasında söz alan Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Dr. Hafız Osman Şahin, zekat faaliyetleri hakkında kısa anektotlar paylaştı.

Denizli Zekat Toplantısı 33

Programda sunumlarını gerçekleştiren Diyanet İşleri Başkanlığı Uzmanı Ahmet Aslantaş, "Kardeşliğimiz İyilikle Güçlensin' projemizle yetim, öksüz, mağdur, mazlum,ihtiyaç sahibi hasılı toplumun her bir ferdine ulaşmamız, onların yanında olduğumuzu hissetirmemiz siz değerli müftülerimizin ve koordinatörlerimizin üstün gayretleriyle mümkün olacaktır. Projemizin amacı Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfımızın faaliyetlerini halkımıza etkin bir şekilde anlatarak farkındalık oluşturmak ve halkımızda zekat bilinci oluşturarak bu hayre vesile olmaktır." diye konuştu. 

Program görüş alışverişiyle sona erdi.

Editör: Ömer Ceylan