Taziye Haberleri

taziye haberleri ve güncel taziye gelişmeleri, taziye ile ilgili tüm video, taziye fotoğrafları ve taziye haberleri Diyanet Haber sitemizde


Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kahramanmaraş’ta imam hatip olarak görev yaparken 6 Şubat depreminde eşi ve bir çocuğuyla...

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, helikopter kazasında vefat eden İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindekiler için...

ALİ ERBAŞ

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Yemenli alim Şeyh Abdulmecid Zindani’nin vefatı dolayısıyla sosyal medya hesabından taziye mesajı paylaştı.

ALİ ERBAŞ

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, vefat eden Hasan Kılıç Hocaefendi için taziye mesajı yayımladı.

ALİ ERBAŞ

Diyanet İşleri Başkanlığı I. Hukuk Müşaviri Selami Açan'ın babası Ali Açan vefat etti.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın vefat eden babası Şevki Bolat için taziye mesajı yayınladı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Irak'ın kuzeyinde şehit olan askerler için taziye mesajı yayımladı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, annesi Binnaz Erbaş'ın vefatı dolayısıyla taziyede bulunanlara yayınladığı mesajla teşekkür etti.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, vefat eden Diyanet İşleri eski Başkanı Lütfi Doğan için taziye mesajı yayımladı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, sel ve aşırı yağışlar nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza taziye mesajı yayınladı.

DİYANET HABER

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde (DPÜ) eğitimini sürdüren Filistinli Abdullah Abu Jasir, İşgalci İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarında ailesi ve komşularından 17 kişinin...

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Pençe - Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen askerler için taziye mesajı yayınladı.