Pazar Haberleri

pazar haberleri ve güncel pazar gelişmeleri, pazar ile ilgili tüm video, pazar fotoğrafları ve pazar haberleri Diyanet Haber sitemizde


DİYANET HABER

Ankara İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Korkmaz, kurbanlık hayvan alacak vatandaşların Bakanlığın Tarım Cebimde uygulamasını kullanmasını önererek, "Vatandaşlar, Tarım...

Bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat eden Rize Pazar İlçe Müftüsü Recep Şahan, memleketi Giresun’un Espiye ilçesinde ebediyete uğurlandı.

DİYANET HABER

Rize’nin Pazar ilçesine bağlı Akmescit köyünde bulunan ve restorasyonu henüz yeni tamamlanan tarihi Aranaş Camii yangın sonrası kullanılamaz hale geldi.

GÜNDEM

Kars ile Sarıkamış ve Selim ilçelerindeki canlı hayvan pazarlarında, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla kurbanlık satışı hareketliliği arttı.

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Rize ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Tokat ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Namaz Vakitleri

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Tokat ve ilçelerinde ramazan bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Namaz Vakitleri

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Rize ve ilçelerinde ramazan bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?