Pakistan Haberleri

pakistan haberleri ve güncel pakistan gelişmeleri, pakistan ile ilgili tüm video, pakistan fotoğrafları ve pakistan haberleri Diyanet Haber sitemizde


DÜNYA

Pakistan'ı etkileyen sıcak hava dalgası nedeniyle vatandaşlara "evden çıkmamaları" uyarısı yapılırken, aşırı sıcakların ay boyunca devam edeceği bildirildi.

DÜNYA

Pakistan'ın kuzeybatısındaki Hayber-Pahtunhva eyaletinde 3 gündür etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle 17 kişi yaşamını yitirdi, 23 kişi yaralandı.

DÜNYA

Pakistan'ın güneybatısındaki eyaletlerde son 3 günde şiddetli yağış ve yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybedenlerin sayısının 39'a yükseldiği bildirildi.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Pakistan'ın Gilgit şehrinde, 250 çocuğa bayramlık kıyafet ve ayakkabı dağıttı.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Pakistan yardım dağıtım ekibi sorumlusu Muhammed Taha Kötan, Türkiye'nin İslamabad Büyükelçisi Mehmet Paçacı'yı ziyaret etti.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Pakistan'da gıda yardımlarının yanı sıra bayram hediyeleriyle de çocukların yüzünü güldürdü.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) ramazanın ilk gününde Pakistan'ın Karaçi şehrinde iftar programı düzenledi.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) ramazan dolayısıyla Pakistan'ın Karaçi şehrinde gıda kolisi dağıtımına devam ediyor.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) ramazan dolayısıyla Pakistan'ın Karaçi ve Badin şehirlerinde gıda kolisi dağıtımına başladı.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Pakistan yardım dağıtım ekibi, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Karaçi Program Koordinatörü Halil İbrahim Başaran'ı...

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), ramazan ayında Pakistan'daki ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve bayramlık kıyafet yardımı yapacak.

DÜNYA

Pakistan'da şiddetli yağışların etkisiyle bazı evlerin çatılarının ve duvarlarının çökmesi sonucu hayatını kaybedenlerin sayısının 32'ye, yaralananların sayısının 38'e çıktığı bildirildi.