Nijerya Haberleri

nijerya haberleri ve güncel nijerya gelişmeleri, nijerya ile ilgili tüm video, nijerya fotoğrafları ve nijerya haberleri Diyanet Haber sitemizde


TDV

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), vekaletle kurban organizasyonu kapsamında Kurban Bayramı öncesinde Nijer'deki hazırlıklarını sürdürüyor.

DÜNYA

Nijerya'nın üç eyaletinde bir haftada 14 Lassa ateşi vakası görüldüğü bildirildi.

DÜNYA

Nijerya'da hayvandan insana bulaşan ve ölümcül olabilen Lassa ateşi nedeniyle 4 ayda 156 kişi yaşamını yitirdi.

TDV

Türkiye Diyanet Vakfının (TDV) uluslararası burs programından yararlanmak isteyen Nijeryalı öğrenciler, yazılı sınav ve mülakatlara katıldı.

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Batı Afrika ülkelerinden Nijerya’da ramazan vesilesiyle her gün ihtiyaç sahibi 250 kişiye iftar veriyor.

TDV

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), "Bir Damla Hayat" sloganıyla sürdürdüğü su kuyusu ve vakıf çeşmesi projesi kapsamında ramazanda Batı Afrika ülkelerinden...

Ramazan

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Nijerya'da ihtiyaç sahibi ailelere 2 bin 500 gıda kolisi yardımında bulundu.

Çanakkale Müftülüğü

Çanakkale Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfının "Bir Damla Hayat" projesi kapsamında Nijerya'da Seyit Onbaşı adıyla su kuyusu açtı.

TDV

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Genel Müdürü İzani Turan, bugüne kadar Nijerya'da her birinden yaklaşık 10 bin kişinin faydalandığı 23 su...

TDV

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), "Bir Damla Hayat" sloganıyla sürdürdüğü su kuyusu ve vakıf çeşmesi projesi kapsamında Nijerya'da 4 su kuyusu...

DÜNYA

Nijerya'nın Kano eyaletinde temiz su temin etmekte zorlanan bölge sakinleri, su ihtiyaçlarını bölgedeki gölet ve nehirlerdeki çamurlu sularla karşılıyor.

DÜNYA

Nijerya'nın kuzeydoğusunda terör saldırıları nedeniyle yaklaşık 8,3 milyon kişinin insani yardıma muhtaç olduğu bildirildi.