Mülakat Haberleri

mülakat haberleri ve güncel mülakat gelişmeleri, mülakat ile ilgili tüm video, mülakat fotoğrafları ve mülakat haberleri Diyanet Haber sitemizde


EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen atamalarında mülakatın kaldırılıp kaldırılmayacağına ilişkin, "Şu an bizim gündemimizde öyle bir şey yok. Bakan...

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), öğretmen atamalarında "KPSS yüzde 50, sözlü sınav yüzde 50" ağırlıklı sisteme geçişte, objektif kriterlerle sözlü sınavların...

TDV

Türkiye Diyanet Vakfının (TDV) uluslararası burs programından yararlanmak isteyen Nijeryalı öğrenciler, yazılı sınav ve mülakatlara katıldı.

DÜNYA

Türkiye Diyanet Vakfının (TDV) uluslararası burs programından yararlanmak isteyen Kenyalı öğrenciler, yazılı sınav ve mülakatlara katıldı.

DUYURULAR

2024 Yılı Hac Organiasyonunda kafilelerde görev alacak din görevlileri ve kadın irşat görevlilerinin mülakat sonuçları belli oldu.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Adana İl Müftülüğü ev sahipliğinde 2024 yılı Hac organizasyonunda görev alacak din görevlisi ve kadın irşat görevlilerinin mülakatı gerçekleştirildi.

TEŞKİLAT HABERLERİ

İstanbul'da Diyanet İşleri Başkanlığı 2024 Yılı Hac Organizasyonu'nda görev almak isteyen personele yönelik mülakat yapıldı.

DUYURULAR

Diyanet İşleri Başkanlığı 2024 Yılı Hac Organizasyonunda görev alacak din görevlisi ve kadın irşat görevlilerinin mülakat yerleri belli oldu.