Işgal Haberleri

işgal haberleri ve güncel işgal gelişmeleri, işgal ile ilgili tüm video, işgal fotoğrafları ve işgal haberleri Diyanet Haber sitemizde


Filistin

Katil İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyindeki Cenin kentine baskın düzenledi ve Cenin Mülteci Kampı'nı kuşatma altına aldı.

Filistin

İşgal altındaki Batı Şeria'da yasa dışı Yahudi işgacilerin, aylardır süren katil İsrail'in bombardımanının yanı sıra açlıkla da mücadele eden Gazze...

Filistin

İsrail polisinin korumasındaki yüzlerce fanatik Yahudi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa'nın avlusuna girdi.

Filistin

Türkiye'nin, katil İsrail'in saldırıları ve işgali altındaki Gazze Şeridi'ne en fazla yardım ulaştıran üçüncü ülke olduğu bildirildi.

Filistin

İşgalci İsrail, Doğu Kudüs'te 13. haftada da cuma namazını Mescid-i Aksa'da kılmak isteyen Filistinlilere kısıtlamalar uyguladı.

Filistin

İşgal güçleri, Mescid-i Aksa'ya girişlerine izin vermediği Filistinlilere müdahale etti.

Amasya Müftülüğü

Amasya'da işgalci İsrail'in saldırılarından zarar gören Filistinlilere destek olmak amacıyla kermes düzenlendi.

Filistin

İsrail işgali altındaki Gazze Şeridi için ikinci yardım konvoyunun, Refah Sınır Kapısı'ndan giriş yaptığı bildirildi.

Filistin

İşgalci İsrailli Binbaşı David Baruch, Hizbullah’ın İsrail’e karşı ikinci bir cephe açmasından ciddi endişe duyduklarını söyledi.

Filistin

İşgalci İsrail ordusunun hava saldırılarında Gazze Şeridi'nde bir caminin daha tamamen yıkıldığı bildirildi.

Filistin

İşgalci İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki bir camiye saldırısında ölen ve yaralılar olduğu belirtildi.

Filistin

Yıllardır işgalci İsrail'in ablukası altında yaşam mücadelesi veren Filistinliler, zulme karşı haklı mücadelesini sürdürüyor.