Espiye İlçe Müftülüğü Haberleri

Espiye İlçe Müftülüğü haberleri ve güncel Espiye İlçe Müftülüğü gelişmeleri, Espiye İlçe Müftülüğü ile ilgili tüm video, Espiye İlçe Müftülüğü fotoğrafları ve Espiye İlçe Müftülüğü haberleri Diyanet Haber sitemizde


Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftülüğünce "10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası" dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur'an Kurslarında ''Anneler Günü'' dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye ilçesinde Kur'an kursu öğrencilerine ve ailelerine yönelik "Temiz ve Helal Gıda ile İsrafı Önleme" konulu seminer düzenlendi.

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftüsü, ilçede faaliyette bulunan bir tekstil fabrikasını ziyaret ederek işçilerle bir süre sohbet etti.

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftülüğüne bağlı Safiye Hatun 4-6 Yaş Kur'an Kursu öğrencileri Kur'an-ı Kerim'e geçmenin sevincini yaşadı.

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Espiye Şubesi tarafından lise öğrencilerine yönelik "Öğrenci Buluşması" gerçekleştirildi.

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftülüğü, "Ebeler Haftası" nedeniyle ebeleri ve sağlık personelini görev yaptıkları hastanede ziyaret etti.

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında 23 Nisan coşkusu yaşandı.

Giresun Müftülüğü

Giresun'un Espiye ilçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla Merkez Camii'nde geleneksel bayramlaşma programı düzenlendi.

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftüsü Osman Gülbe, hafızlık tespit sınavında başarılı olan hafızlara belgelerini verdi.

Giresun Müftülüğü

Danimarka Türk Diyanet Vakfı ve TDV iş birliğinde hayırseverlerin desteğiyle Giresun Espiye'de yetim çocuklara ihtiyaç kart ve bayramlık kıyafet hediye...

Giresun Müftülüğü

Giresun Espiye İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Espiye Şubesince hazırlanan "Ramazan İyilik Paketleri" ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.