Çevreme Duyarlıyım Haberleri

Çevreme Duyarlıyım haberleri ve güncel Çevreme Duyarlıyım gelişmeleri, Çevreme Duyarlıyım ile ilgili tüm video, Çevreme Duyarlıyım fotoğrafları ve Çevreme Duyarlıyım haberleri Diyanet Haber sitemizde


İstanbul Müftülüğü

İstanbul Pendik İlçe Müftülüğü tarafından "Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" kapsamında düzenlenen "Bilgi Yarışması"nda birinci olan öğrenciler ödüllendirildi.

İstanbul Müftülüğü

İstanbul İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından “Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) Projesi” kapsamında “Bilgi Yarışması” düzenlendi.

Kayseri Müftülüğü

Kayseri Pınarbaşı İlçe Müftülüğü tarafından "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" (ÇEDES) projesi kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

Kırklareli Müftülüğü

Kırklareli İl Müftülüğü tarafından "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" kapsamında gezi programı düzenlendi.

Çorum Müftülüğü

Çorum Alaca İlçe Müftülüğü tarafından "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi kapsamında etkinlikler düzenleniyor.

Isparta Müftülüğü

Isparta İl Müftülüğü "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi kapsamında gençlerle bir araya geliyor.

İstanbul Müftülüğü

İstanbul Beylikdüzü İlçe Müftülüğü "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi kapsamında gençlerle bir araya geliyor.