Cenin Haberleri

Cenin haberleri ve güncel Cenin gelişmeleri, Cenin ile ilgili tüm video, Cenin fotoğrafları ve Cenin haberleri Diyanet Haber sitemizde


Filistin

Katil İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyindeki Cenin kentine baskın düzenledi ve Cenin Mülteci Kampı'nı kuşatma altına aldı.

Filistin

Katil İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyinde yer alan Cenin kentinde dün başlattığı saldırıları genişletti.

Filistin

 İsrail güçlerinin baskın düzenlediği ve 3 gündür çekilmediği işgal altındaki Batı Şeria'nın Cenin kentinde öldürdüğü Filistinlilerin sayısı 11'e çıktı.

Filistin

İşgal askerleri, Batı Şeria’nın Cenin kentine düzenledikleri kanlı baskınlar sırasında bir camiyi işgal ederek hoparlörlerinden Yahudi duası okudu.

Filistin

İşgalci İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria’nın Cenin kentine düzenlediği baskında aralarında kadın ve çocuğun da bulunduğu 7 kişiyi yaraladı,...

Filistin

İşgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyinde Cenin kentindeki bir köye düzenlenen baskında bir Filistinli vefat etti.

Filistin

İşgalci İsrail'in Batı Şeria'daki Cenin ve Akbet Cebr mülteci kamplarına düzenlediği baskınlarda çok sayıda kişi vefat etti.

Filistin

İşgal güçlerinin saldırısıyla 4'ü çocuk 12 Filistinlinin hayatını kaybettiği işgal altındaki Batı Şeria'nın Cenin kenti için Gazze Şeridi'nde dayanışma gösterisi...

DÜNYA

Dışişleri Bakanlığı, İsrail güçlerinin işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyindeki Cenin şehrinde düzenlediği baskını şiddetle kınadı.

Filistin

Batı Şeria'nın kuzeyindeki Cenin kentine düzenlenen baskında biri çocuk 4 Filistinliyi şehit etti, 42 Filistinliyi yaraladı; çatışmalarda 7 İsrail askeri...

DÜNYA

Dışişleri Bakanlığı, "İsrail'in Cenin şehrinde gerçekleştirdikleri baskında aralarında çocukların da bulunduğu 4 Filistinlinin hayatını kaybetmesini şiddetle kınıyoruz." açıklamasında bulundu.