Cami Haberleri

cami haberleri ve güncel cami gelişmeleri, cami ile ilgili tüm video, cami fotoğrafları ve cami haberleri Diyanet Haber sitemizde


Filistin

Gazze Şeridi'nin güneyinde yüz binlerce sivilin sığındığı Refah kentini bombalamaya devam eden katil İsrail güçleri, cami ve kiliseleri hedef alarak...

DİYANET HABER

İstanbul Fatih'te tarihsel süreç içerisinde yok olan 26 tarihi cami ve mescidin ihyası için çalışmalar sürüyor.

Çorum Müftülüğü

Çorum Sungurlu İmam Hatip Ortaokulunda öğrenim gören öğrenciler, tarihi Sungurlu Ulu Camii'ni ziyaret etti.

DÜNYA

Almanya'nın Dortmund kentindeki Anadolu Camii'nde dün gece çıkan yangınla ilgili bir kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

Diyarbakır Müftülüğü

Diyarbakır Bağlar İlçe Müftülüğüne bağlı Fatih Cami gençleri "Ekmeğini Paylaş Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla "Askıda Ekmek" etkinliği gerçekleştirdi.

Aksaray Müftülüğü

Aksaray Sarıyahşi Fatih Ortaokulu öğrencilerinin katılımıyla Sarıyahşi Çarşı Camii'nde çocuk cami buluşması gerçekleştirildi.

Antalya Müftülüğü

Antalya Kepez İlçe Müftülüğü Murakıbı Halil İbrahim Saçkan, binek aracını ilçede yapımı devam eden Hz. Meryem Camii için bağışladı.

Hatay Müftülüğü

Hatay Antakya'da depremde yıkılan Paşaköy Mahallesi'ndeki cami yeniden inşa edilerek ibadete açıldı.

Muş Müftülüğü

Muş İl Müftülüğüne bağlı Merkez Camii'nde okul sonrası ilkokul ve lise öğrencileri Kur'an-ı Kerim ve Dini Bilgiler eğitimi alıyor.

DÜNYA

Hindistan'ın Uttarakhand eyaletindeki Haldwani şehrinde bir medrese ve caminin yıkım kararı nedeniyle patlak veren şiddetli çatışmalarda can kaybı 5'e yükseldi.

DİYANET HABER

Kütahya'nın Aslanapa ilçesinde, ahşap camide çıkan yangın söndürüldü.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Artvin'in Borçka ilçesinde derenin taşması sonucu camide mahsur kalanlar iş makineleri yardımıyla kurtarıldı.