Afyonkarahisar Haberleri

afyonkarahisar haberleri ve güncel afyonkarahisar gelişmeleri, afyonkarahisar ile ilgili tüm video, afyonkarahisar fotoğrafları ve afyonkarahisar haberleri Diyanet Haber sitemizde


Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Afyonkarahisar ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Afyonkarahisar Müftülüğü

Afyonkarahisar Emirdağ İlçe Müftülüğü bünyesindeki hafızlık Kur’an kurslarında eğitim gören öğrencilere yönelik Çanakkale gezisi düzenlendi.

Afyonkarahisar Müftülüğü

Afyonkarahisar Emirdağ İlçe Müftülüğü bünyesinde Aile ve Dini Rehberlik Merkezi dualarla hizmete açıldı.

Afyonkarahisar İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından Filistin yararına kermes düzenlendi.

Afyonkarahisar İl Müftülüğü tarafından engellilere yönelik "Engeller Bize Ne Söyler" adlı forum düzenlendi.

GÜNDEM

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde yolcu otobüsü ile kamyonetin çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 17 kişi yaralandı.

YAŞAM

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 1 haftalıkken bulunan kızıl tilki yavruları, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma...

Ramazan

Diyanet İşleri Başkanlığı, Afyonkarahisar merkez ve ilçelerinde itikafa girilebilecek camileri belirledi.

Afyonkarahisar İl Müftülüğü koordinesinde yapımı tamamlanan Aziz Okyay Camii, dualarla açıldı.

Afyonkarahisar Müftülüğü

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, TDV'ye kurban bağışında bulunarak 2023 Yılı Vekaletle Kurban...

Afyonkarahisar İl Müftüsü Sinan Kazancı, Ulu Camii'nin UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınmasından dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi.

GÜNDEM

"Başarımda öğretmenlerim ve arkadaşlarım da etkili oldu. Yıl boyunca öğrendiğimiz bilgileri paylaşarak birbirimizi yukarıya çıkardık"