banner297

banner319

Gökçebey'de 200 aileye Ramazan yardımı ulaştırıldı

banner265

Zonguldak Gökçebey İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Gökçebey Şubesi, Ramazan ayı münasebetiyle ihtiyaç sahibi 200 aileye gıda yardımı ulaştırdı.

Zonguldak Müftülüğü 11.04.2022, 17:30
Gökçebey'de 200 aileye Ramazan yardımı ulaştırıldı
© DİHA

Gökçebey İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Gökçebey Şubesi, hayırseverlerin desteği ile ihtiyaç sahibi 200 aileye Ramazan yardımı ulaştırdı.

“Kardeşlerini Unutma, Beklenen Sensin” sloganıyla ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştuklarını belirten İlçe Müftüsü Osman Güneş, “İlçe Müftülüğümüz ve Türkiye Diyanet Vakfımız iş birliğinde her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi unutmadık. Onlara yardımcı olmak için seferberlik başlattık. Gidilmedik bir tek kapı, alınmadık bir tek gönül, şefkatle okşanmadık bir yetim başı bırakmayacağız. İhtiyaç sahibi kardeşlerimize yardımcı olmak amacıyla Ramazan kolileri hazırlayarak gece gündüz demeden ihtiyaç sahiplerine teslim ettik. Her yıl devam ettirdiğimiz yardımlarımızı vatandaşlarımızın ekonomik durumlarını dikkate alarak daha da artırdık. Toplamda 200 koli gıda yardımında bulunduk. İhtiyaç sahibi kardeşlerimize yardımda bulunmaya devam edeceğiz. Müftülük ve TDV Şubemiz olarak her daim bütün imkanlarımızla vatandaşımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Maddi ve manevi olarak bu kardeşlik kampanyamıza destek veren bütün görevlilerimize ve Gökçebeyli hayırseverlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)