banner250

banner246

Sarıkaya'da öğrenciler, Diyanet yayınlarıyla tanıştı

Sarıkaya İlçe Müftülüğü Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı yayınlarının tanıtımın yapılması amacıyla bir komisyon oluşturdu.

Yozgat Müftülüğü 13.12.2019, 17:33
Sarıkaya'da öğrenciler, Diyanet yayınlarıyla tanıştı
© Diyanet Haber

Oluşturulan komisyon Sarıkaya’da eğitim öğretime devam eden anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime devam eden öğrencilere ve bu okullarda görev yapan öğretmenlere Diyanet İşleri Başkanlık ve TDV yaynlarından çıkan eserleri tanıttı.

Yayınların yanı sıra özellikle öğretmen ve öğrencilere Diyanet Aylık Dergi, Aile  Dergisi,  Çocuk Dergisi, İlmi Dergi ve Arapça İlmi Dergi  hakkında bilgi verildi.

Yayınlar hakkında bilgilendirilen öğretmenler Diyanet yayınlarının geniş yelpazeye ulaştırılmaya çalışılmasından memnuniyetlerini belirtti.

Sarıkaya Müftüsü Dr. Emrah Kandemir Diyanet ve TDV yayınlarının her yaş gurubu vatandaşa ulaşabilmesi için müftülük olarak çalışmalara ağırlık vereceklerini ifade etti.

Kandemir, “Tanıtım projemizde bize gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm öğretmen ve öğrencilerimize, projeyi gerçekleştiren personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (2)
Hamza Torun 1 yıl önce
Sayın Müftümü tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
Hamza Torun 1 yıl önce
Sayın Müftümü tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?