banner250

banner246

Gençlere bayram ziyareti

Van Tuşba İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı münasebetiyle öksüz ve yetim gençlerin bayramını kutladı.

Van Müftülüğü 20.05.2021, 00:42
Gençlere bayram ziyareti
© Diyanet Haber

Tuşba İlçe Müftülüğüne bağlı Üniversite Camii Kur’an Kursu Öğreticisi ve Tuşba Gençlik Koordinatörü Tuba Akkuş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramında öksüz ve yetim gençlerle bir araya geldi.

Gençlerin bayramını tebrik eden Akkuş, gençlere bayrak ve Türkiye Diyanet Vakfı yayınlarından çıkan dergi ve kitaplar hediye etti.

Gençlerle anlamlı bir günde bir araya geldiğini belirten Akkuş, “Geleceğimizin teminatı gençlerle böyle özel bir günde beraber olmaktan çok mutluyum. Gençler beni görünce sevinç ve mutluluklarını görmek anlatılmaz duygu benim için. Bu özel çocuklarımızı bugün ziyaret etmekle bir nebze de olsun yalnız olmadıklarını hissettirmek istedim. Öksüz gençlerden biri beni görünce ‘hocam bende büyüdüğümde sizin gibi annesi olmayanları hep ziyarete gideceğim, onlara neye ihtiyacı varsa alacağım’ demesi, çok duygu yüklüydü.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?