banner250

banner203

Evliliğe İlk Adım seminerleri çevrimiçi olarak devam ediyor

Trabzon Yomra İlçe Müftülüğü, yeni evlenen ve evlilik hazırlığında olan çiftlere yönelik dört hafta süreyle “Evliliğe İlk Adım” semineri düzenledi.

Trabzon Müftülüğü 29.12.2020, 14:48
Evliliğe İlk Adım seminerleri çevrimiçi olarak devam ediyor
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığınca başlatılan “Evliliğe İlk Adım” seminerleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi olarak devam ediyor.

Bu kapsamda Yomra İlçe Müftülüğü, yeni evlenen ve evlilik hazırlığında olan çiftlere yönelik dört hafta süreyle “Evliliğe İlk Adım” semineri düzenledi.

Diyanet İşleri Başkanlığının, "Huzurlu Aile, Güçlü Toplum, Güvenli Gelecek" projesi kapsamında, Yomra İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından planlanan seminerlerde; “Aile İçi İletişim”, “Yuvamız Merhamet Ocağı Olsun”, “Nikâh ve Sorumlulukları”, “Evlilikle Büyüyen Ailem”, “Ailede İffet ve Mahremiyet”, “Çocukla Şenlenen Yuvalar”, “Çevre Bilinci ve Tüketim Ahlakı” ile “Evlilik: Ahirete Uzanan Birliktelik” konuları ele alındı.

Seminer sonunda çiftlere, İlçe Müftüsü Celal Malkoç tarafından “Katılım Belgesi” ile birlikte çeşitli hediyeler takdim edildi.

Seminerlerin müracaat olması halinde devam edeceğini belirten İlçe Müftüsü Malkoç, seminerlere katkı sağlayan personele ve katılım sağlayan çiftlere teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?