banner268

banner250

Müftülük Kariyer Fuarı'nda stant açtı

banner265

Tokat İl Müftülüğü, Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesince düzenlenen Kariyer Fuarı'na katıldı.

Tokat Müftülüğü 08.11.2021, 11:38
Müftülük Kariyer Fuarı'nda stant açtı
© DİHA

Tokat Müftülüğü, Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi koordinesinde çok sayıda katılımcı ile üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen Kariyer Fuarı'na katıldı.

15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen fuarda üniversite öğrencilerinin kariyer ve e alım mülakatları, staj başvuruları ve iş dünyası hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanıyor.

Kurum ve kuruluşların stant açarak faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunduğu fuarda, Tokat İl Müftülüğü de stant açtı.

Müftülük standını ziyaret eden üniversite öğrencilerine Diyanet İşleri Başkanlığının çalışmaları ve gençlere yönelik faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Stantta ayrıca Diyanet İşleri Başkanlığınca aylık olarak yayımlanan Diyanet Aile, Diyanet Çocuk ve Geçerken dergilerinin tanıtımı yapıldı.

Fuarda gençlerle söyleşi atkinliğine de katılan İl Müftüsü Abdullah Pamuklu, Diyanet İşleri Başkanlığı hakkında bilgiler paylaştı, kurum bünyesinde bulunan meslek kolları ve bu meslek kollarına başlama koşulları hakkında öğrencilere bilgi verdi. 

İl Müftüsü Pamuklu, Tokat İl Müftülüğü ve İl Gençlik Koordinatörlüğü tarafından üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen kurs ve etkinlikler hakkında bilgilendirmelerde bulunarak öğrencileri üniversite derslerinin yanında kariyer gelişimlerine destek olacak bu kurs ve etkinliklere katılmaya davet etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)