banner331

banner319

Kurban organizasyonunda görev alan personel ödüllendirildi

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı koordinesinde yürütülen "2021 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu" kapsamında görev alan din görevlileri ödüllendirildi.

Tokat Müftülüğü 02.08.2021, 12:30
Kurban organizasyonunda görev alan personel ödüllendirildi
© Diyanet Haber

Sulusaray İlçe Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde düzenlenen 2021 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu'nda görev alan din görevlilerini "Teşekkür Plaketi" ile ödüllendirdi.

"Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" temasıyla yürütülen organizasyonda din görevlilerinin mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden çalıştığını dile getiren İlçe Müftüsü ve TDV Sulusaray Şubesi Başkanı Hacı Ahmet Başaran, din görevlilerinin vatandaşları organizasyon hakkında bilgilendirdiğini, salgın dolayısıyla birçok vatandaşın kurban vekaletinin evinden alındığını ve kurban dağıtımında din görevlilerinin büyük gayret gösterdiğini aktardı.

Din görevlilerinin ödüllendirilmesinin onları motive edeceğini belirten İlçe Müftüsü Başaran, "2021 Yılı Vekaletle Kurban Kesim Organizasyonu'nda desteklerini esirgemeyen halkımıza ve her kademede görev alan personelimize teşekkürü bir borç bilirim." diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)