banner250

banner246

"Aile Okulu" programına katılan kursiyerlere belgeleri verildi

Tokat Turhal Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından düzenlenen “Aile Okulu" kursu, belge takdim töreni ve konferansla tamamlandı.

Tokat Müftülüğü 04.03.2019, 19:55
"Aile Okulu" programına katılan kursiyerlere belgeleri verildi
© Diyanet Haber

Aile Okulu Belge Takdim Töreni Ve Konferansı

Turhal İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosunca düzenlenen “Aile Okulu" kursu, Prof Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde icra edilen belge takdim töreni ve konferansla tamamlandı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın akabinde Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı, İlçe Müftüsü Mustafa Akdağ’ın açış konuşmasıyla devam etti.

Ardından Kayseri İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven tarafından “Bireysel ve Toplumsal Sorumluluklarımız”, Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Temel Yeşilyurt tarafından ise "Günümüz Temel İnanç Sorunları" başlıkları altında konferanslar verildi.

Program sonunda “Aile Okulu” programına katılan 180 kursiyere “Katılım Belgesi" ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Programa Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Tokat İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Kayseri İl Müftüsü Prof.Dr. Şahin Güven, Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Temel Yeşilyurt, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, daire amirleri, emekli müftüler, din görevlileri, öğrenciler ve ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?