banner203

banner250

Müftülükler 23 Nisan’a özel etkinlikler düzenledi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla il ve ilçe müftülükleri çok sayıda program düzenledi.

Teşkilat Haberleri 24.04.2021, 17:43
Müftülükler 23 Nisan’a özel etkinlikler düzenledi
© Diyanet Haber

Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilmesinin ardından evlerde kalan öğrencilere destek olmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren il ve ilçe müftülükleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda da çocukları unutmadı.

Manisa 

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Manisa Şubesi Kadın Kolları ve Manisa Diyanet Gençlik Koordinatörlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklara oyuncak hediye etti.

Hayırseverlerin desteğiyle hazırlanan ve içerisinde çeşitli oyuncakların yer aldığı hediye paketleri, din görevlileri ve TDV gönüllüleri tarafından çocuklara dağıtıldı.

Çocukların yüreğine dokunmak gerektiğini belirten TDV Manisa Şubesi Kadın Kolları Başkanı Nihal Yavuz, "Bu zor günleri milli dayanışma içinde birlikte aşacağız. Yaptığımız her türlü hayır işinde bizlere destek olan hayırseverlerimize, İl ve ilçe müftülüklerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Van

Tuşba İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, pandemi nedeniyle evlerde kalan çocukları unutmadı. 

Çocukların 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik eden Gençlik Koordinatörü Ömer Akdoğan, çocuklara çeşitli hediyelerle birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çıkan Diyanet Çocuk Dergisi'ni hediye etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?