banner203

banner250

Müftülüğün sigarayla mücadelesi sosyal medyada gündem oldu

Manisa İl Müftülüğü ile Yeşilay Manisa Şubesi iş birliğinde; "Bu Ramazan Sigarayı Bırakıyorum, Hayatıma Yeni Bir Başlangıç Yapıyorum" sloganıyla başlatılan sigarayı bırakma kampanyasına, sosyal medyadan destek yağıyor.

Teşkilat Haberleri 18.04.2021, 13:25
Müftülüğün sigarayla mücadelesi sosyal medyada gündem oldu

Manisa İl Müftülüğü ile Yeşilay Manisa Şubesi iş birliğinde, "Bu Ramazan Sigarayı Bırakıyorum, Hayatıma Yeni Bir Başlangıç Yapıyorum" sloganıyla sigarayı bırakma kampanyası başlatıldı.

Sosyal medyada #SigarayıBırakıyorum #SigarasızRamazan #SigarasızManisa etiketleriyle büyük ilgi gören ve kısa sürede on binlerce etkileşim alan kampanyaya, Türkiye'nin dört bir yanından destek yağdı.

İl ve ilçe müftülüklerinin de destek verdiği #SigarayıBırakıyorum #SigarasızRamazan #SigarasızManisa etiketli kampanya; "Bu Ramazan Sigarayı Bırakıyorum, Hayatıma Yeni Bir Başlangıç Yapıyorum", "Hayatınız Duman Olmasın", "Gençliğin Enerjisini Bağımlılıklar Bitirmesin" gibi sloganlarla kısa sürede paylaşım rekoru kırarak Twitter Türkiye gündemine girdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde 81 il ve ilçe müftülükleri koordinesinde oluşturulan "Bağımlılıkla Mücadele Koordinatörlükleri", Manisa İl Müftülüğü ile Yeşilay Manisa Şubesi iş birliğinde başlatılan kampanyaya destek olmaya devam ediyor. 

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?