banner331

banner319

Diyanet Evleri misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı personeli başta olmak üzere tüm kamu personeli ve ailelerine hizmet vermeyi amaçlayan Diyanet Evleri misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor.

Teşkilat Haberleri 07.06.2021, 14:52
Diyanet Evleri misafirlerini ağırlamaya devam ediyor
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı personeli başta olmak üzere tüm kamu personeli ve ailelerine hizmet vermek amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Diyanet Evleri kuruldu.

Yurtiçi ve yurtdışında hizmet sunan Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı, teşkilat personeli başta olmak üzere tüm kamu personeli ve ailelerinin konaklama, dinlenme, eğitim, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Sağlık problemleri, eğitim ve sınav gibi nedenler başta olmak üzere farklı sebeplere bağlı olarak şehirlerarası seyahat etmek durumunda kalan Diyanet personelinin konaklama sorunu, Diyanet Evi projesiyle çözüme kavuştu.

Diyanet İşleri Başkanlığı, personel ve ailelerinin misafir olduğu şehirlerde konaklama ve sosyal tesis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2017 yılında Ankara Diyanet Evi, 2020 yılında Üsküdar Diyanet Evi, 2021 yılında ise Sultanahmet Diyanet Evi açarak hizmet sunmaya devam ediyor.

4 yıldızlı otel konseptinde hizmet sunan Diyanet Evleri, rahat, konforlu ve huzurlu konaklama imkânı sunuyor.

Kahvaltı hizmetinin konaklama ücretine dahil olduğu Diyanet Evlerinde, ücretsiz kablosuz internet, 24 saat sıcak su, televizyon, çelik kasa, su ısıtıcısı, bitki çayı ve mini buzdolabı standart olarak yer alıyor. 

Hijyen kurallarına azami dikkat edilen Diyanet Evlerinde, her misafirin ardından odalar dezenfekte edilerek yeni gelen misafirler için hijyenik ortam sunuluyor.

Web: https://diyanetevi.diyanet.gov.tr
 
 

Kaynak: Diyanet Haber
banner332
Yorumlar (17)
Elmacı 1 yıl önce
Tatil bölgelerinde olmalı.
Osman ŞEN 1 yıl önce
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı mensuplarımız için yıllardır ihtiyacını hep hissettiğimiz ve hasretini çektiğimiz Diyanet Evlerinin gittikçe çoğalması, öneminin anlaşılmış olması bizi mutlu edip sevindiriyor. Akledip hayata geçirenlere teşekkür ederiz.. Allah razı olsun.
Belli bölgelerle sınırlı kalmadan, anadolunun ihtiyaç duyulan diğer şehirlerinde de yaygınlaştırılacağını ümit ediyoruz.
Ali 1 yıl önce
İnşAllah sayıları dahada artar. Emeği geçenlerden Allah razı olsun
Ayşe 1 yıl önce
Bütün illerde olmalı
Ekrem Genç 1 yıl önce
Diyanet Camiamıza hayırlı uğurlu olsun inşAllah.
Mustafa Kabaoğlu 1 yıl önce
Üsküdar Diyanet Evinde kaldım.Hakikaten güzel hizmet veriyor,Diğer illerimizde de yapılırsa büyük bir hizmet olur.Çünkü Diyanet Büyük bir Aile.Sebeb olanlardan Allah razı olsun
MUSA GÜVEN 1 yıl önce
Hayırlı olsun inşaAllah Amin
Gùzide Önay 1 yıl önce
Gūzel hizmet Rabbim razii olsun emeyi gecenlerden..Babam Diyanet emeklisi , fakat simdik hayatta deyil ailesi olarak bizde boyle bir hizmetten faydalanabilirmiyiz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın