banner324

banner319

Süleymanpaşa'da Diyanet Gençlik Merkezi ve Okuma Salonu açıldı

banner265

Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Müftülüğü koordinesinde yapımı tamamlanan Süleymanpaşa Diyanet Gençlik Merkezi ve Mustafa Feyzi Efendi Okuma Salonu dualarla açıldı.

Tekirdağ Müftülüğü 25.05.2022, 14:34
Süleymanpaşa'da Diyanet Gençlik Merkezi ve Okuma Salonu açıldı
© DİHA

Süleymanpaşa İlçe Müftülüğü koordinesinde yapımı tamamlanan Süleymanpaşa Diyanet Gençlik Merkezi ve Mustafa Feyzi Efendi Okuma Salonu'nun açılışı gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan Vali Yıldırım, "Gençler ve aile toplumun temel taşlarıdır. Gençler ve aile ne kadar sağlam olursa toplum da o kadar sağlam olacaktır. Bu merkezler çok önemli görevler ifa ediyor. İnsanlar buraya gelip sıkıntılarını anlatabilecek. Herkesin rahatça ulaşabileceği ve güler yüzlü insanların kendilerini karşılayacağı bir mekandır burası. Gençlik Merkezi’nde hem dini hem de aile konusunda insanlar bilgilendirilecektir. Buraya gelen herkes sorduğu soruların cevaplarını alıp buradan memnun ayrılacaktır." dedi.

Süleymanpaşa İlçe Müftüsü Selami Sayın ise merkezin herkes için hayırlı olmasını dileyerek, merkezin faaliyete geçmesine destek olanlara teşekkür etti.

Konuşmaların ardından İl Müftüsü İsmail İpek'in yaptığı dua ile, içerisinde Aile ve Dini Rehberlik Bürosu ve kitap okuma salonu bulunan merkezin açılışı yapıldı.

Programa Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Müftüsü İsmail İpek, İl Gençlik ve Spor Müdürü Ahmet Üzgün, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla ve müftülük personeli katıldı.

Açılışın ardından Vali Yıldırım ve katılımcılar merkezi gezdi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)