banner250

banner246

Biz bir aileyiz cuma gecesi ailece camideyiz

Tekirdağ Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından Gazi Süleyman Paşa Camii'nde “Biz bir aileyiz cuma gecesi ailece camideyiz” programı gerçekleştirildi.

Tekirdağ Müftülüğü 31.03.2019, 01:09
Biz bir aileyiz cuma gecesi ailece camideyiz
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından üç aylar nedeniyle “Biz bir aileyiz, cuma gecesi ailece camideyiz” uygulaması bu hafta Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen'in icra ettiği program ile Gazi Süleyman Paşa Camii'nde gerçekleştirildi.

Tevbe-istiğfar ile başlayan programda okunan Kur'an-ı Kerim ve yapılan duanın ardından cemaate hitap eden Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen, üç ayların mübarek bir zaman dilimi olduğunu belirterek: “Mübarek aylar, Müslümanların maneviyatı daha derinden yaşadığı, kardeşlik ve sevgi bağlarının güçlendiği; birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın arttığı müstesna zaman dilimleridir.” ifadelerini kullandı.

“Biz bir aileyiz, cuma gecesi ailece camideyiz” programının devam edeceğini belirten Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen konuşmasını, “Şarköylü kardeşlerimizi cumanın bereketinden istifade etmeye davet ediyorum.” sözleriyle tamamlayarak Şarköylü gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?