banner250

banner246

Hayırsever milletimizin emanetleri Yemen’de mazlumlara ulaşıyor

İç savaşın pençesinde yaşam mücadelesi veren Yemen halkına milletimiz sahip çıkıyor

TDV 09.12.2018, 20:35
Hayırsever milletimizin emanetleri Yemen’de mazlumlara ulaşıyor
© Diyanet Haber

Yemen’de yaşanan insanlık dramına kayıtsız kalmayan milletimiz, Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla yardımlarını gönderiyor.

Yurt genelinde yürüttüğü yardım kampanyalarıyla Türkiye Diyanet Vakfı, zor günler geçiren Yemenli kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.

Türkiye Diyanet Vakfı, Yemen için hayırsever milletimizin adak ve akika kurbanlarını kesip, Marib bölgesinde savaş mağduru ailelere ulaştırdı.

 #YemeneSessizKalma

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (14)
Kenan durman 3 yıl önce
Allah vesile olan bütün müslümanlardan razı olsun.Allahım ülkemize zeval verme çünkü ülkemiz her zaman garibanın muhacirin mazlumun imdadına kuşmuştur.Bu gün ülkemiz dimdik ayakta duruyorsa bu mazlumların duasıdır.T.D.V.ye muvaffakiyetler dilerim.
Ersan Abacı 3 yıl önce
Allah kabul etsin... İşte iman ve istikamet
Kasım Erkaplan 3 yıl önce
Allah razı olsun Bu kampanyaya öncülük eden Diyanet İşleri Başkanlığımıza Yemen için sesiz kalmadıklari için Teşekkürler.
Tahsin Doğan 3 yıl önce
Maddi ve manevi destek sağlayanlardan vesile olanlardan Allah razı olsun bu kampanyaya öncülük eden Diyanet İşleri Başkanlığımıza ve TDV.na teşekkür ediyorum.
Recep AYDEMİR 3 yıl önce
Ya arakan ne olacak yardım et ya rab
MURAT ÖZBEY 3 yıl önce
RABBİM ÖNCELİKLE BU NECİP MİLLETE ZEVAL VERMESİN MİLLETİMİZİN YARDIMLARINI DÜNYANIN EN ÜCRA KÖŞELERİNE ULAŞTIRAN MÜSTESNA KURUMUMUZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER CENABI HAKTAN MUVAFFAKİYETLER DİLER DİYANET MENSUBU OLARAK YEMEN'E YARDIM DAĞITMA KONUSUNDA GÖNÜLLÜ OLARAK BİR KEZ OLSUN ARANIZA KATILMAK İSTİYORUM LÜTFEN BU İSTEĞİMİ KABUL BUYURURSANIZ ZİYADESİYLE MUTLU EDERSİNİZ SELAM SAYGILAR
Bir garip 3 yıl önce
Cennete giden yolda rahat yürümek isteyen,dünyada rahatını mazlum bir millet görünce bozmalı.Bugün Yemen yarın bir başka bir din kardeşi için...selam ve selametle
Tahir okuşlu 3 yıl önce
Allah c.c. emeği geçen herkesten razı olsun. Allah c.c. Yemen'de ve dünyanìn dört biryaninda bulunan mazlum ve mağdurlara yardım etsin. Amin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?