banner250

banner246

Altınoluk Diyanet Evi konuklarını bekliyor

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde, personel ve ailelerinin misafir oldukları şehirlerde konaklama ve sosyal tesis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalar aralıksız devam ediyor.

TDV 01.07.2019, 10:00
Altınoluk Diyanet Evi konuklarını bekliyor
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı, personel ve ailelerinin misafir olduğu şehirlerde konaklama ve sosyal tesis ihtiyacını karşılamak amacıyla Türkiye Diyanet Vakfı ile iş birliği halinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Şehirlerarası yolculuklarda, sağlık problemleri, okul ve sınav gibi nedenlerle farklı şehirlere gitme durumunda kalan Diyanet personelinin en çok zorlandığı konulardan biri olan konaklama sorunu, bu çalışmalarla çözüme kavuşuyor.

Başkanlık ile TDV arasında Diyanet evlerinin işletilmesine yönelik imzalanan protokolle önemli projeler hayata geçiriliyor.

Söz konusu iş birliği kapsamında Balıkesir’in Edremit ilçesinde önemli tatil merkezlerinden biri olan Altınoluk’ta, denize 300 metre mesafede hizmete açılan Diyanet Evi misafirlerini bekliyor.

Kaz Dağları eteğinde, denizin yanı başında hizmet veren Altınoluk Diyanet Evi’nde konaklayacak personel ve ailelerine, normal fiyatlar üzerinden ayrıca indirim yapılıyor.

Diyanet Evi’nin bu önemli imkânlarından TDV çalışanları ve kamu personeli de yararlanabiliyor.

Altınoluk Diyanet Evi

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (8)
Asuman çorumlu 2 yıl önce
Çok güzel bir uygulama ,yalnız bütün illerde muhakkak açılması gerekir,ayrıca il olma statüsündeki ilçelerde de
Muhmmut Usta 2 yıl önce
Ordu evi polis evi öğretmen evi daha niceleri varken hemen heryerde Diyanet çoook geç kaldı her ilde en az bir tane açılmalı bu sene kaç öğretmen evini aradıysam yer yoktu
Mele 2 yıl önce
Çok güzel sebep olanlardan ALLAH razı olsun. Yanlız biz diyanet personeli için biraz da indirim yapılamazmı? Birde DİB personelinin sadece kendinemi %20 indirim yoksa eşine ve çoçuklarınada indşrim varmı? Yaşı küçük cocukların ücret durumu nasıl olacak acaba
İsmail AYDOĞAN 2 yıl önce
Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sayısının artması temennisiyle
Mürsel Şeker 2 yıl önce
İsabetli,hatta geç kalınmış bir hizmet
Diğer tüm kurum ve kuruluşlar bu tür hizmetlerini ülkenin her yanına yaygınlaştırmışken,Diyanet'in sadece bir iki yerle yetinmemesi,imkan ve şartlar dahilinde tamamen yaygınlaştırması gerekli bence
Ayrıca
Umarım fiyat konusundada tüm personel ve yakınlarının zor durumda kalmayacağı bir ücretlendirme uygulanır
Sonuçta
Sizinde ifade ettiğiniz gibi,bu bir yatırım değil hizmet
Saygılarımla
HALİL Demir 2 yıl önce
Çok güzel, ulke geneline yayilmasi dilegiyle hayirli olsun.
Samimi 2 yıl önce
Geç kalınmış bir proje, bu tarz nitelikli sosyal tesisleri ülke genelinde hızla yaygınlaştırmak gerekir. Bazı alanlarda olduğu gibi bu alanda da diğer kurumları geriden takip ediyoruz.
Bekir ÖZÇELİK 2 yıl önce
Emeği geçen herkese ve her kesime teşekkür , güzel bir turizm işletmeciliği olabilmesini gönülden diler, misafir olmak da isteriz. Slm. ve muhabbetlerimi sunuyorum değerli çalışanlar ve emek verenler.