banner297

Sivas TDV Kadın Kolları çalışmalarına başladı

banner265

Sivas İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Sivas Şubesi iş birliğinde oluşturulan "Türkiye Diyanet Vakfı Sivas Kadın Kolları" çalışmalarına başladı.

Sivas Müftülüğü 15.05.2022, 09:47
Sivas TDV Kadın Kolları çalışmalarına başladı
© DİHA

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Sivas Şubesi Kadın Kolları çalışmalarına başladı.

TDV Sivas Şubesi Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, ilk toplantılarını İl Müftüsü ve TDV Sivas Şubesi Başkanı Remzi Pehlivan, başkanlığında gerçekleştirdi.

İl Müftüsü Pehlivan, TDV Kadın Kolları Sivas Temsilciliğine seçilen Kur’an Kursu Öğreticisi Suzan Suata’ya görev belgesini takdim ederek görevinde başarılar diledi.

Takdimde konuşan İl Müftüsü Pehlivan, "Hayırsever milletimizin güçlü desteği ve vakfımıza gönül veren insanların gayretli çalışmalarıyla uluslararası bir vakıf haline gelen Türkiye Diyanet Vakfı, dünyanın dört bir yanında sürdürdüğü çalışmalarla din, dil, renk ve cinsiyet ayrımı yapmadan mazluma umut olmaktadır." dedi.

TDV Sivas Şubesi Kadın Kolları Temsilciliğinin Sivas’a hayırlı olmasını dileyen Müftü Pehlivan, "Kadın Kolları Temsilciliğimiz ilimize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Yüce Rabbimiz insanlığa faydalı güzel hizmetler yapmayı cümlemize nasip etsin. Kadın kollarında görev alacak olan tüm Kur’an kursu öğreticilerimize ve gönüllülerimize şimdiden teşekkür ediyor ve  başarılar diliyorum." ifadelerini kaydetti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)