banner250

banner246

Diyanet gençlik yaz kampında

Sivas İl Müftülüğü, Yıldızdağı Kayak Merkezi’nde gençlik kampı düzenledi.

Sivas Müftülüğü 11.06.2021, 23:41
Diyanet gençlik yaz kampında
© Diyanet Haber

Sivas İl Müftülüğü, gençlerin kaliteli vakit geçirerek milli ve manevi değerlerle yetişmesine katkı sunmak amacıyla Yıldızdağı Kayak Merkezi’nde gençlik kampı düzenledi.

İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü gözetiminde gerçekleştirilen kampın son gününde gençlerle bir araya gelen Sivas İl Müftüsü Yusuf Akkuş, gençlere birlik ve beraberlik mesajı vererek şöyle konuştu:

"Değerli Gençler!  Bir vatana, bir millete, bir bayrağa sahip olmak Yüce Allah'ın bu hayatta bize bahşetmiş olduğu en büyük hazinelerdendir. Size sağlanan bu imkanlarla sizler de vatanınıza, bayrağınıza ve milletinize sahip çıkmanın gayreti içinde olacaksınız. Lütfen çok çalışın, gayret edin. Sizlerin azmiyle ülkemiz daha iyi yerlere gelecektir. Çünkü geleceği bugünün gençleri şekillendirecektir. Kendinizi yetiştirirken milli ve manevi değerlerinizi korumayı unutmayın."

Üst düzey koronavirüs tedbirleri eşliğinde üç gün süren kampta gençler, değerler eğitiminin yanı sıra okçuluk, dart, matrak ve unutulan sokak oyunları etkinlikleri ile çeşitli spor aktivitelerine katıldı.
 

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?