banner203

banner250

Bir Oyuncak Bir Kitap Bir Çocukla Buluşsun

Sivas İl Müftülüğü ramazan ayında çocukları sevindirmek amacıyla “Bir Oyuncak, Bir Kitap Bir Çocukla Buluşsun, Ramazan Sevinci Yüzlerinden Okunsun” sloganıyla bir kampanya başlattı.

Sivas Müftülüğü 21.05.2019, 10:48
Bir Oyuncak Bir Kitap Bir Çocukla Buluşsun
© Diyanet Haber

Sivas İl Müftülüğü tarafından başlatılan “Bir Oyuncak, Bir Kitap Bir Çocukla Buluşsun, Ramazan Sevinci Yüzlerinden Okunsun” sloganıyla başlatılan kampanyaya hayırsever vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Kampanya kapsamında 4-6 yaş Kur’an kursu velileri ve hayırsever vatandaşların bağışladığı 925 adet oyuncak ile Diyanet İşleri Başkanlığı çocuk yayınları, İl Müftülüğünce ziyaret edilen okullarda çocuklarla buluştu.

Müftü Yardımcısı Azime Betül Demirel Yiğit’in başkanlığında İl Müftülüğü personelinden oluşan heyet, çok sayıda köy okulunu ziyaret ederek ana sınıfı ile 1 ve 2. sınıf öğrencilerine hediyeler verdi.

Sivas İl Müftülüğünce organize edilen “Bir Oyuncak, Bir Kitap Bir Çocukla Buluşsun, Ramazan Sevinci Yüzlerinden Okunsun” kampanyası kapsamında ziyaret edilen okullarda çeşitli hediyeler verilen çocuklara, ramazan sevinci yaşatıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?