banner250

banner246

Yardımlaşıyoruz, kardeşlikte buluşuyoruz

Sinop Saraydüzü İlçe Müftülüğü, Kovid-19 salgınından etkilenen vatandaşlara destek olmak için “Yardımlaşıyoruz, Kardeşlikte Buluşuyoruz” sloganıyla yardım kampanyası başlattı.

Sinop Müftülüğü 02.06.2020, 09:22
Yardımlaşıyoruz, kardeşlikte buluşuyoruz
© Diyanet Haber

Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronsvirüs salgınıyla mücadelede vatandaşlara maddi-manevi destek olan Saraydüzü İlçe Müftülüğü, salgından etkilenen ailelere destek olmak için din görevlilerinin katılımıyla yardım kampanyası başlattı.

“Veren El İle Alan Eli Buluşturma” projesi kapsamında düzenlenen kampanyaya; “Yardımlaşıyoruz, Kardeşlikte Buluşuyoruz” adı verildi.

Kampanya kapsamında din görevlilerinin katkılarıyla hazırlanan yardım kolileri, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

İlçe Müftüsü Kazım Atcı; "Yardım yapan kardeşlerimizle ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz arasında köprü olup, onları bir araya getirmeyi amaçladık. Bu kapsamda din görevlilerimizle birlikte; 'Yardımlaşıyoruz, Kardeşlikte Buluşuyoruz' kampanyasını başlattık. İlçe merkezinde ve köylerimizde yaptığımız bu yardımlarla halkımızın dualarını almayı ve yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçladık. Bu kampanyayı yürüten ve destek veren tüm görevlilerimize teşekkür ediyorum. Din görevlilerimiz her zaman olduğu gibi bu zor zamanlarda da halkımızın yanında ve yakınında olduğunu göstermişlerdir." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?